Výměna a vrácení zboží (platné od 1.1.2014)

Může se stát, že Vám dorazí balíček, ale zboží Vám nebude sedět tak jak by mělo a nebo celkově neodpovídá Vaším představám. V tomto případě máte právo na vrácení zboží ve lhůtě 14 dnů.

V případě, že jste spotřebitel, máte dle § 1829 občanského zákoníku (zákon č. 89/2012 Sb.) právo zakoupené zboží vrátit bez udání důvodu, a to do 14 kalendářních dnů od data převzetí zboží. Nárok máte i v případě, že objednávku učiníte po internetu s osobním odběrem v naší prodejně. 

 

Jak postupovat

-uvedťe, jestli zboží vracíte a nebo požadujete výměnu

-není nutné nám kvůli vrácení volat, ideální je poslat e-mail a nebo vše potřebné připsat na lísteček, který přiložíte ke vrácenému zboží

-na lístek k vrácenému zboží uveďte: číslo vaší objednávky, číslo bankovního účtu pro vrácení peněz

-v případě výměny uveďte katalogové číslo vybraného zboží (čtyřmístné číslo v odkazu zboží) a požadovanou velikost

-zásilku nezasílejte na dobírku, taková zásilka nebude převzata

Kde zboží vrátit

Zboží můžete vrátit v naší kamenné prodejně, peníze se ale vracejí až po překontrolování zboží, nikoli okamžitě na místě. Pokud budete vracet zboží na prodejně, je nutné si předem zavolat a domluvit termín - máme otevřeno pouze po předchozí tel. domluvě. 

Své právo na vrácení zboží můžete uplatnit také písemně, a to odstoupením od smlouvy a zasláním zboží na adresu:

 

Jitka Adlerová
Říčanova 621/1, Praha 6 - Břevnov, 16900 

 

 Uveďte zboží pokud možno do původního stavu, předejdete tím možnému snížení vrácené částky o náklady vynaložené na uvedení zboží do původního stavu (čistírna atd). Zboží nesmí být prané, nošené a nesmí mít odtržené cedulky. Vracené zboží prosíme dobře zabalte, aby nedošlo k jeho poškození během přepravy. Je vhodné zásilku též pojistit, za ztrátu zásilky neodpovídáme. Peníze za zboží Vám zašleme na Váš bankovní účet co nejdříve, nejpozději do 14 dnů od dnů od odstoupení od smlouvy, ne však dříve než dojde k doručení vraceného zboží zpět na naše reklamační oddělení ( případně než prokážete, že vracené zboží nám již bylo odesláno). Náklady na vrácení zboží jsou v tomto případě na straně kupujícího.

Co bude následovat:

 Pokud jste si u nás vybrali jiné zboží a je skladem, zásilku Vám odešleme do 2 pracovních dnů od obdržení Vámi zaslaného. Pokud jste si vybrali zboží, které je momentálně vyprodané a nebo je na objednání, budeme Vás kontaktovat. Zašleme Vám informační e-mail, ve kterém bude uvedeno, za jak dlouho bude zboží doručeno. Pokud Vám zásilka nedorazí do 30 pracovních dnů, kontaktuje nás prosím na e-mailu info@hollywoodstyle.cz nebo telefonicky na čísle 723 926 559.

 Co budete platit:

 Pokud požadujete výměnu za jiné zboží, mohou nastat tyto tři situace:

cena nového zboží je stejná jako cena vráceného - při převzetí nového balíčku budete platit pouze poštovné

cena nového zboží je vyšší než cena vráceného - zaplatíte rozdíl v ceně a poštovné

cena nového zboží je nižší než cena vráceného - v tomto případě Vám rozdíl ceny vrátíme a vy opět budete platit pouze poštovné

 V případě, že nejste spotřebitel, tedy zboží nakupujete v rámci své obchodní či podnikatelské činnosti (o čemž rozhoduje uvedení IČ na nákupním dokladu), právo na odstoupení vám nevzniká, neboť zákon tuto možnost neuvádí.

 

Informace pro kupující ze Slovenska

 


 

 Postupujte dle uvedeného návodu výše. Částku je možné zaslat buď na bankovní účet a nebo na účet vedený u PayPal (bez poplatku, rychejšlí varianta). Pokud zvolíte vrácení peněz bankovním převodem, je nutné uvést: IBAN, BIC kod, adresu banky. Účet musí být vedený u české banky (vrácení peněz je bez poplatku). V případě zasílání částky na účet vedený i jiné než české banky bude z částky strženo 250 Kč za převod.

 

 


Odběr novinek